![Αυτό το καλοκαίρι, βάλε το island hopping στο πρόγραμμα](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-02/new_kedriki_seajets.jpg)
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ακόμα μια φορά επαληθεύονται οι προβλέψεις μας. Την επόμενη φορά δεν θα είμαστε τόσο τυχεροί!
— Andreas Kettis (@akettis) December 28, 2022
Προ ημερών και μετά από επανειλημμένες κλήσεις για ανάσυρση κυρίως ζώων από ανοικτά πηγάδια με κινδύνους να αναφύονται και για τα μέλη μας κατά τη διάρκεια των επιχειρήσεων διάσωσης,➡️ pic.twitter.com/ioOoAuVzJc