Με αρκετό κόσμο και ήλιο έγινε η τελετή των υδάτων για τα Θεοφάνια, στο παλαιό λιμάνι της Πάτρας.
Kολυμβητές όλων των ηλικιών έπεσαν στα νερά του μώλου της Αγίου Νικολάου, στο παλαιό λιμάνι της Πάτρας για να πιάσουν τον σταυρό, σύμφωνα με το dete.gr. Η τελετή έγινε με την παρουσία εκπροσώπων των φορέων της περιοχής.
Κλείσιμο
Μάλιστα οι κολυμβητές όταν βγήκαν από το νερό άνοιξαν μια τεράστια ελληνική σημαία και τραγούδησαν τον Εθνικό Ύμνο. Τον σταυρό έπιασε ο 15χρονος Χρήστος Βουκελάτος.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.