Αναστάτωση επικράτησε το απόγευμα της Τρίτης (24/1) στο κέντρο της Πάτρας, όταν σοβάδες πολυκατοικίας έπεσαν στο πεζοδρόμιο.
Σύμφωνα με το tempo24.news, σε ένα από τα πιο πολυσύχναστα σημεία της πόλης, στην οδό Γούναρη μεταξύ Κανακάρη και Καραΐσκάκη, ένα μεγάλο κομμάτι σοβάδες αποκολλήθηκαν και έπεσαν στο πεζοδρόμιο, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί -ευτυχώς- ελαφρά ένας άνδρας που διέρχονταν πεζός από το σημείο.
Κλείσιμο
Ο άτυχος άνδρας διεκομίσθη για προληπτικούς λόγους στο νοσοκομείο με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ. Τα πράγματα θα μπορούσαν αν είναι πολύ χειρότερα καθώς στο σημείο υπάρχει και στάση του αστικού ΚΤΕΛ.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town