Σε πολύ σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται διασωληνωμένο στο ΝοσοκομείοΧανίων ένα νήπιο 2,5 ετών, που κατάπιε υγρό καθαριστικό tuboflo, όπως ανέφεραν οι γονείς του.
Το παιδάκι μεταφέρθηκε με ασθενοφόροεσπευσμένα στα Χανιά από το Κέντρο Υγείας Κισσάμου.
Μάχη για να σταθεροποιήσουν την κατάσταση του δίνουν οι γιατροί, ενώ εκτιμάται ότι το παιδί μεταφέρεται στη ΜΕΘ Παίδων του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου στο Ηράκλειο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town