Χανιά: Βγήκε από την Εντατική το 2,5 ετών αγοράκι που κατάπιε tuboflo
Δεν αποκλείεται το επόμενο 24ωρο να λάβει και εξιτήριο από το νοσοκομείο
Από το καλό στο καλύτερο εξελίσσεται η κατάσταση της υγείας του μικρού αγοριού από τα Χανιά που προ ημερών κατάπιε καθαριστικό σε σκόνη με συνέπεια τόσο εκείνο όσο και η οικογένειά του να μπει σε περιπέτειες.
Το αγοράκι αρχικά είχε μεταφερθεί στο Γενικό Νοσοκομείο Χανίων και στη συνέχεια διασωληνώθηκε στο ΠΑΓΝΗ όπου οι γιατροί έκριναν ότι θα πρέπει να εισαχθεί στην ΜΕΘ Παίδων, λόγω της σοβαρότητας της κατάστασής του.
Έπειτα από νοσηλεία στη ΜΕΘ, το παιδάκι ξέφυγε τον κίνδυνο και σύμφωνα με τα όσα είπε στο ekriti ο Διοικητής του νοσοκομείου Γιώργος Χαλκιαδάκης, το 2,5 ετών αγοράκιβγήκε την Τρίτη (31/1) από τη ΜΕθ και πλέον νοσηλεύεται στην Παιδιατρική Κλινική. Δεν αποκλείεται, σύμφωνα με τον κ. Χαλκιαδάκη, το επόμενο 24ωρο να λάβει και εξιτήριο από το νοσοκομείο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town