Αναστάτωση προκάλεσε μια 49χρονη το απόγευμα της Κυριακής 7 Μαΐου, σε καφενείο στον Πόρο στο Ηράκλειο Κρήτης.
Σύμφωνα με πληροφορίες του neakriti, πήγε σε καφενείο που ανήκει σε μια 51χρονη και ξεκίνησε να σπάει καρέκλες, τραπέζια και γλάστρες της επιχείρησης.
Άμεσα στο σημείο κλήθηκε η αστυνομία, η οποία συνέλαβε την 49χρονη.
Πληροφορίες αναφέρουν ότι οι δύο γυναίκες γνωρίζονται μεταξύ τους, όμως μέχρι στιγμής παραμένουν άγνωστες οι συνθήκες κάτω από τις οποίες σημειώθηκε το περιστατικό.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town