Καθυστερήσεις στην κίνηση των οχημάτων σημειώθηκαν το βράδυ της Κυριακής στην Αττική Οδό και στην εθνική οδό Αθηνών - Κορίνθου λόγω της επιστροφής του κόσμου από τις παραλίες.
Ειδικότερα, μεγάλες καθυστερήσεις άνω των 30' παρατηρήθηκαν στην Αττική Οδό στο ρεύμα προςΕλευσίνα, από το ύψος των διοδίων Κορωπίου έως τον κόμβο Μαραθώνος.
Καθυστερήσεις στο ρεύμα προς Ελευσίνα άνω των 30', από το ύψος των διοδίων Κορωπίου έως τον κόμβο Μαραθώνος. https://t.co/rNDLlPmFtQ
— Attiki Odos Traffic (@aodostraffic) July 2, 2023
Κλείσιμο
H εικόνα της κίνησης στην Αττική Οδό στις 11.45 μ.μ.
Μεγάλο ήταν το πρόβλημα και στην Εθνική Οδό Αθηνών Κορίνθου. Η κίνηση των οχημάτων διαξαγόταν με δυσκολία από τους Αγίους Θεοδώρους μέχρι τα Μέγαρα στην εθνικό οδό Αθηνών-Κορίνθου στο ρεύμα προς Αθήνα.
Αντίθετα η κίνηση στην Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας από τις Αφίδνες μέχρι και τη Νέα Φιλαδέλφεια στην παλιά Renault διεξαγότανι κανονικά χωρίς προβλήματα από τις 11.00 το βράδυ της Κυριακής.
Η κίνηση στην Αθηνών - Κορίνθου στις 10.00 μ.μ.
Η κίνηση στην Αθηνών Λαμίας στις 10.00 μ.μ.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!