Μπροστά σε ένα απρόσμενο θέαμα βρέθηκαν όσοι έτυχε να περνάνε χθες, Κυριακή, στη λεωφόρο Νίκης στη Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στο ύψος της πρώτης προβλήτας του λιμανιού της πόλης.
Όπως φαίνεται στη φωτογραφία που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα rthess.gr δύο γυναίκες αποφάσισαν να κάνουν ηλιοθεραπεία στο συγκεκριμένο σημείο.
Αυτό, όμως, που έκανε εντύπωση καθώς το σημείο βρίσκεται δίπλα στον δρόμο από τον οποίο περνούν καθημερινά εκατοντάδες άνθρωποι, είναι οτι οι δύο γυναίκες αποφάσισαν να κάνουν γυμνισμό.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town