Μεγάλο μποτιλιάρισμα αναφέρουν οδηγοί που κινούνται στη Λεωφόρο Λαυρίου με προορισμό την Αττική Οδό.
Όπως είπαν στο protothema.gr υπάρχει καθυστέρηση τουλάχιστον μιας ώρας, λόγω ατυχήματος που έγινε με εμπλοκή μοτοσικλετών και οι οποίες έχουν απομακρυνθεί πλέον από το σημείο.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!