Στην OPAP Arena βρίσκεται η μητέρα και ο αδερφός του 29χρονου Μιχάλη Κατσουρή ο οποίος δολοφονήθηκε από χούλιγκαν τη Δευτέρα 7 Αυγούστου στη Νέα Φιλαδέλφεια έξω από το γήπεδο της αγαπημένης του ομάδας, της ΑΕΚ.
Ο αγώνας με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ για τα προκριματικά του Champinos League γίνεται υπό δρακόντια μέτρα ασφαλείας, αλλά και μέσα σε πολύ θερμή ατμόσφαιρα.
Μάλιστα, μετά την ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του 29χρονου Μιχάλη, η «OPAP Arena» σείστηκε από το σύνθημα «Μιχάλη ζεις, για πάντα ΑΕΚτζής».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!