Μεγάλο μποτιλιάρισμα λόγω τροχαίου έχει δημιουργηθεί στην Εθνική Οδό Αθηνών - Κορίνθου το απόγευμα της Κυριακής (20/8).
Κατά πληροφορίες, στο τροχαίο, που έγινε γύρω στις 15:00, ενεπλάκησαν δύο αυτοκίνητα στο ρεύμα προς Αθήνα, με συνέπεια να προκληθεί κυκλοφοριακό κομφούζιο από την Κινέττα ως το ύψος της Κακιάς Σκάλας.
Η τροχαία ανέφερε μετά τις 18:00 ότι τα αυτοκίνητα που ενεπλάκησαν στο ατύχημα απομακρύνθηκαν αλλά εξακολουθούσε να υπάρχει μποτιλιάρισμα.
Έτσι, η επιστροφή των εκδρομέων στην πρωτεύουσα γίνεται σε πολύ χαμηλές στροφές.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!