Τις ικανότητες του στο τραγούδι δοκίμασε ο - ξυπόλητος - Πάνος Καμμένος ο οποίος ανήρτησε το σχετικό βίντεο στον λογαριασμό του στο Χ (πρώην Twitter).
O Πάνος Καμμένος επέλεξε, μάλιστα, να τραγουδήσει - συνοδεία ενός ακορντεόν - το κρητικό ριζίτικο «Πότε θα κάνει ξαστεριά» που ερμήνευσε μοναδικά ο Νίκος Ξυλούρης.
Οι περισσότεροι, πάντως, από τους χρήστες του Χ δεν υποδέχθηκαν με πολύ ευνοικό τρόπο το τραγούδι του Πάνου Καμμένου όπως φαίνεται από τα σχόλια που ακολούθησαν την ανάρτηση του πρώην προέδρου των Ανεξαρτήτων Ελλήνων. Ωστόσο δεν έλειψαν και τα σχόλια για τον συμβολισμό του τραγουδιού.
«Υβριδικός πόλεμος», «Εθνολαϊκός», «η πολλή παρέα με αριστερούς», «από εθνικιστής, έγινες αντάρτης??», «αυτήν περιμένουμε αλλά μάλλον δεν θα έρθει ποτέ.Καλά να περνάς» ήταν μερικά από τα σχόλια κάτω από το βίντεο με τον Πάνο Καμμένο να τραγουδάει «πότε θα κάμει ξαστεριά»
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.