Φθιώτιδα: Φορτηγάκι τυλίχθηκε στις φλόγες στην Ε.Ο Αθηνών - Λαμίας, στο ύψος του Μώλου
Το συμβάν σημειώθηκε κάτω από άγνωστες συνθήκες στο ρεύμα προς Αθήνα
Ένα φορτηγάκιτυλίχτηκε στις φλόγες νωρίτερα το μεσημέρι της Δευτέρας Εθνική Οδό Αθηνών - Λαμίας. Το ατύχημα σημειώθηκε το ύψος του Μώλου στο ρεύμα προς Αθήνα. Το όχημα καταστράφηκε ολοσχερώς ωστόσο δεν υπήρξε κάποιος τραυματισμός. Από το συμβάν προκλήθηκε αναστάτωση στην κυκλοφορία στην εθνική οδό Αθηνών – Λαμίας η οποία πλέον διεξάγεται ομαλά.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!