Παρά το γεγονός ότι έχουν περάσει εννιά ημέρες από το «χτύπημα» της κακοκαιρίας Daniel στη Θεσσαλία, ο θεσσαλικός κάμπος εξακολουθεί να θυμίζει μια απέραντη λίμνη σε αρκετές περιοχές.
Μια από αυτές είναι το Αχίλλειο του Δήμου Κιλελέρ με τις εικόνες από τις πλημμυρισμένες αγροτικές εκτάσεις να προκαλούν δέος.
Σημειώνεται ότι το εν λόγω χωριό γειτνιάζει με τη λίμνη Κάρλα και παντού πλέον κυριαρχεί το νερό.
Δείτε φωτογραφίες:
Κλείσιμο
Παρόμοιες οι εικόνες που καταγράφηκαν από ψηλά πάνω από το Ελευθέριο Λάρισας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town