![Με μια φωνή ευχηθήκαμε καλή επιτυχία σε Έλληνες αθλητές της Ολυμπιακής και Παραολυμπιακής Ομάδας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-18/kentriki_kotso_MUST_SELECTED_1.jpg)
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Ολοκληρώθηκε #απεγκλωβισμός ενός άνδρα και μιας γυναίκας από 2 ΕΙΧ οχήματα και παραδόθηκαν στο ΕΚΑΒ, συνεπεία τροχαίου, στην Ν.Τίρυνθα Αργολίδας. Επιχείρησαν 4 #πυροσβέστες με 1 όχημα.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) October 5, 2023