Με τη φορεσιά του Μακεδονομάχου, επέλεξε να προσέλθει στις κάλπες σήμερα Κυριακή ένας Λαρισαίος πού έχει γίνει viral.
Πρόκειται για τον Τάκη Βρατζά, ο οποίος διηγήθηκε ότι στο παρελθόν είχε συναντήσει στη Λάρισα τον υπασπιστή του Παύλου Μελά, προσθέτοντας ότι είχαν ανάψει κερί και προσευχήθηκαν. Μάλιστα, ανέφερε ότι είχε ντυθεί με την ίδια στολή και στη κηδεία του Γλύξμπουργκ, όπως μεταδίδει το onlarissa.
Κλείσιμο
Σε δηλώσεις του τόνισε πως: «Αγαπώ τη Λάρισα, αγαπώ τους Λαρισαίους, ο θεός να τους έχει καλά».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town