Με το… στόμα ανοιχτό έμειναν σήμερα τα ξημερώματα κάτοικοι της Λάρισας που παρακολουθούσαν ένα επιβλητικό μαχητικό αεροσκάφος F-4 Phantom II να διασχίζει τους δρόμους της πόλης πάνω σε ειδική πλατφόρμα.
Πρόκειται για ένα από τα αεροσκάφη της θρυλικής 337 Μοίρας Παντός Καιρού.
Έτσι, ένα από τα «φαντάσματα» που έσκιζαν τους αιθέρες της χώρας μας, αφού συντηρήθηκε, μεταφέρθηκε πλέον από την 110 Πτέρυγα Μάχης στο Αρχηγείο Τακτικής Αεροπορίας, για να πάρει τη δική του περίοπτη θέση στην ιστορία και στη στατική έκθεση των μαχητικών αεροσκαφών.
Ο κόσμος εκεί έξω είναι υπέροχος και η «φυσικά μοναδική» Amita, μας παροτρύνει να τον απολαύσουμε και να ζήσουμε αληθινά, σε αρμονία με τη φύση και με όσα εκείνη προσφέρει.
Το Self Tanning Vitamin Water της Luxurious SunCare έχει σχεδιαστεί για να χαρίζει λαμπερό και φυσικό μαύρισμα, με μια εφαρμογή και χωρίς έκθεση στον ήλιο.