Ξανά στην κυκλοφορία έπειτα από δύο μήνες η γραμμή τουπροαστιακού σιδηρόδρομου Λάρισα – Θεσσαλονίκη.
Χθες, Κυριακή, ο ΟΣΕ παρέδωσε στην κυκλοφορία τη γραμμή και έτσι σήμερα ήδη από τις 5:25, το πρώτο δρομολόγιο, μπήκε στις ράγες.
Να σημειωθεί, όπως αναφέρει η ΕΡΤ, ότι όλο αυτό το διάστημα, ο κόσμος από τη Λάρισα μεταφέρονταν με λεωφορείο μέχρι τη Ραψάνη και από εκεί συνέχιζαν το ταξίδι τους με το τρένο για τη Θεσσαλονίκη.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town