Σύμφωνα με την ανακοίνωση εξαφάνισης ο Παναγιώτης Βλάσσης, όπως είναι το όνομα του 26χρονου, τα ίχνη του χάθηκαν την Τρίτη στον Πρόδρομο Καρδίτσας.
Ο 26χρονος που έχει εξαφανιστεί την ημέρα που εθεάθη για τελευταία φορά φορούσε μαύρο φούτερ, μαύρο παντελόνι φόρμας και μαύρα αθλητικά παπούτσια Adidas.
Όποιος γνωρίζει κάτι καλείται να καλέσει στο 100 ή στο 1017.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town