Χαμόγελα χαράς, αισιοδοξία και ελπίδα προσέφεραν, για ακόμη μία χρονιά, στα παιδιά της ογκολογικής μονάδας στο νοσοκομείο «Παίδων» μέλη του Πυροσβεστικού Σώματος.
Ειδικότερα, όπως μπορείτε να δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, οι πυροσβέστες στόλισαν τα μπαλκόνια του ογκολογικού στο Παίδων.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town