Ο απερχόμενος και ο νέος δήμαρχος Λαρισαίων έδωσαν μαζί το σήμα για να γιορτάσει η πόλη τον ερχομό του νέου έτους
Μπροστά σε πλήθος κόσμου που συγκεντρώθηκε στην πλατεία Λαμπρούλη στο Φρούριο, ο απερχόμενος και ο νέος δήμαρχος Λαρισαίων έδωσαν μαζί το σήμα για να γιορτάσει η Λάρισα την αλλαγή του χρόνου.
Ο Απόστολος Καλογιάννης μαζί με τον Θανάση Μαμάκο, που από σήμερα είναι και επισήμως δήμαρχος Λαρισαίων, μέτρησαν αντίστροφα και μοίρασαν ευχές στον κόσμο για ένα χαρούμενο 2024.
Κλείσιμο
Πριν την αλλαγή του χρόνου ο κ. Μαμάκος στάθηκε στις πλημμύρες που έπληξαν τη Θεσσαλία τονίζοντας πως ήταν μια χρονιά δύσκολη και ανέφερε πως «χρέος μας είναι να επουλώσουμε τις πληγές».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town