Νέο οπαδικό επεισόδιο σημειώθηκε τα ξημερώματα της Τετάρτης στο Περιστέρι.
Σύμφωνα με πληροφορίες από την ΕΛ.ΑΣ., μία ομάδα περίπου 15 ατόμων προσέγγισε δύο νεαρούς και, αφού τους ρώτησε «τι ομάδα είναι», στη συνέχεια τους επιτέθηκαν και τους ξυλοκόπησαν.
Τα παιδιά, 19 και 16 ετών, μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο. Πληροφορίες αναφέρουν πως στο ένα από τα δύο παιδιά έχει σπάσει η μύτη του.
Η έρευνα της ΕΛ.ΑΣ. για τον εντοπισμό και τη σύλληψη των δραστών είναι σε εξέλιξη.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town