Με μια ανάρτηση τριών λέξεων ο ακτιβιστής υπέρ της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας Γρηγόρης Βαλλιανάτος πανηγυρίζει για το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας υπέρ της θέσπισης γάμου και για τους ομόφυλους.
«Η πόλις εάλω» έγραψε στο Facebook πάνω σε ροζ φόντο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town