Σύμφωνα με την αγγελία που δημοσιεύθηκε στην εφημερίδα Τα ΝΕΑ, η τελετή για τον γάμο του Δημήτριου Ελευσινιώτη και του Σταύρου Γαβριλιάδη, θα πραγματοποιηθεί στη Νέα Σμύρνη.
Κλείσιμο
Aξίζει να σημειωθεί πως σημερινό του άρθρο του Bloomberg, το οποίο εστιάζει στις αλλαγές που θα επιφέρει η αλλαγή στη νομοθεσία στη ζωή των ομόφυλων ζευγαριών, αναφέρει ως παράδειγμα αυτούς τους δύο ανθρώπους που έχουν χτίσει μια ζωή μαζί, και πλέον μπορούν να παντρευτούν.
Σε δηλώσεις του στο πρακτορείο, ο Σταύρος Γαβριλιάδης επισημαίνει ότι ο νέος νόμος λύνει πολλά από τα προβλήματα της οικογένειάς του. Μετά τον γάμο, θα υιοθετήσει επίσημα τα δίδυμα παιδιά του συντρόφου του Δημήτριου. «Θα γίνουμε επιτέλους μία οικογένεια με δύο επίθετα... Τα κοστούμια και οι βέρες είναι ήδη έτοιμα. Ίσως είμαστε εμείς το πρώτο ζευγάρι που θα παντρευτεί».
Η αγγελία για τον γάμο
Ο Δημήτριος Ελευσινιώτης του Σπυρίδωνα και της Άννας, το γένος Βυλλιώτη που γεννήθηκε στη Σαλαμίνα Αττικής και κατοικεί στη Νέα Σμύρνη Αττικής και ο Σταύρος Γαβριλιάδης του Χρήστου και της Ευγενίας, το γένος Δρόσου, που γεννήθηκε στην Αθήνα Αττικής και κατοικεί στη Νέα Σμύρνη, θα έλθουν σε γάμο που θα γίνει στη Νέα Σμύρνη Αττικής.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town