Ο δήμος Αθηναίων έχει στολιστεί με ελληνικές σημαίες λόγω της αυριανής επετείου της 25ης Μαρτίου.
Το κτίριο θα φωταγωγηθεί το βράδυ με μία γιγαντιαία ελληνική σημαία και μάλιστα, ετοιμάστηκε για το γεγονός ένα σύντομο βίντεο με τις ετοιμασίες των πολιτών για την παρέλαση της 25ης Μαρτίου, αλλά και του ίδιου του δημαρχείου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town