Επεισόδια μικρής έκτασης σημειώθηκαν το απόγευμα της Τρίτης (7/5) στο Σύνταγμα, σε συγκέντρωση για τη Ράφα.
Ειδικότερα, στο κέντρο της Αθήνας βρέθηκαν φιλοπαλαιστίνιοι και διαμαρτυρήθηκαν έχοντας πανό και φωνάζοντας συνθήματα, ζητώντας να σταματήσει ο πόλεμος στη Γάζα.
Σημειώθηκαν συγκρούσεις με αστυνομικούς, εναντίον των οποίων οι συγκεντρωμένοι, πέταξαν αντικείμενα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!