Χαϊδάρι: Σκηνές πανικού από την φωτιά στο τουριστικό λεωφορείο στο Χαϊδάρι
Σύμφωνα με πληροφορίες οι επιβάτες του λεωφορείου αποβιβάστηκαν εγκαίρως
UPD:
Σκηνές πανικού εκτυλίχθηκαν νωρίτερα στην περιοχή του Χαϊδαρίου όπου ένα τουριστικό λεωφορείο τυλίχθηκε στις φλόγες χωρίς, ευτυχώς, να τραυματιστεί κάποιο από τα άτομα που βρίσκονταν μέσα.
Η πυρκαγιά εκδηλώθηκε λίγο μετά τις 9.30 το πρωί-για άγνωστο λόγο μέχρι στιγμής-και ενώ το βαν ήταν σταθμευμένο στη συμβολή της οδού Καραϊσκάκη με τη λεωφόρο Αθηνών.
Δείτε βίντεο:
Από το φλεγόμενο όχημα κατέβηκαν με ασφάλεια 2 άτομα, η οδηγός και ένας ακόμη άνδρας, ενώ στο σημείο επιχείρησαν δύο οχήματα της Πυροσβεστικής με 6 Πυροσβέστες οι οποίοι έσβησαν τη φωτιά.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!