Αχαρνές: Αίσιο τέλος για την εξαφάνιση της 16χρονης - Επέστρεψε στους οικείους της
Το «Χαμόγελο του Παιδιού» την Κυριακή είχε προχωρήσει στην ενεργοποίηση του μηχανισμού Μissing Kid Alert
Αίσιο τέλος είχε ο συναγερμός που σήμανε για την εξαφάνιση 16χρονης από τις Αχαρνές.
Όπως ανακοίνωσε το Χαμόγελο του Παιδιού η 16χρονη, τα ίχνη της οποίας είχαν χαθεί από την περασμένη Παρασκευή, επέστρεψε στους οικείους της και είναι καλά στην υγεία της.
Το Χαμόγελο του Παιδιού την Κυριακή είχε προχωρήσει στην ενεργοποίηση του μηχανισμού Μissing Kid Alert, καθώς υπήρχαν λόγοι που έθεταν την ζωή της ανήλικης σε κίνδυνο και ενδεχομένως στην εξαφάνιση της εμπλέκονταν τρίτα άτομα.
Η 16χρονη βρίσκεται πλέον στην ασφάλεια των ανθρώπων που την φροντίζουν και οι συνθήκες της εξαφάνισης της αναμένεται να διερευνηθούν από τις αρμόδιες αρχές.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town