Υπόθεση κατασκοπείας ερευνά η ΕΛ.ΑΣ. στο νησί της Λέρου.
Σύμφωνα με πληροφορίες, όλα συνέβησαν χθες Σάββατο όταν ειδοποιήθηκε το ΑΤ Λέρου από έναν σεκιούριτι του ΚΥΤ ότι τέσσερις αλλοδαποί προσωρινοί κάτοικοι του Κέντρου Υποδοχής είχαν φωτογραφίσει με τα κινητά τους τηλέφωνα τη βάση της Υπηρεσίας Ναυτικών Τεχνικών Εγκαταστάσεων Λέρου.
Πρόκειται για υπηκόους Παλαιστίνης ηλικίας 39, 24, 34 και 31 ετών, οι οποίοι εντοπίστηκαν και συνελήφθησαν, ενώ τα κινητά τους κατασχέθηκαν.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town