![Άννα Ντουντουνάκη: Η πεταλούδα της πισίνας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-05/notnounaki.png)
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
#Πυρκαγιά σε δασική έκταση στην περιοχή Καστράκι Αρκαδίας. Κινητοποιήθηκαν 33 #πυροσβέστες με μια ομάδα πεζοπόρου της 9ης ΕΜΟΔΕ, 11 οχήματα, 6 Α/Φ και 2 Ε/Π. Συνδρομή από υδροφόρες ΟΤΑ.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) July 19, 2024