Πειραιάς: Αγνοείται για πάνω από δύο μήνες ένας 42χρονος που εξαφανίστηκε από το Γενικό Νοσοκομείο Νίκαιας
Η εξαφάνιση του 42ρονου έγινε στις αρχές Μαΐου - Πιθανόν η ζωή του να βρίσκεται σε κίνδυνο
Τον Μάιο, πιθανόν στις 3 του μήνα, εξαφανίστηκε από το Γενικό Νοσοκομείο Νίκαιας-Πειραιά, ο Ιπόμπο (επ.) Τζούνιορ (ον.), ηλικίας 42 ετών.
Το «Χαμόγελο του Παιδιού» ενημερώθηκε για την εξαφάνισητου 42χρονου και προχώρησε στη δημοσιοποίηση των στοιχείων του, κατόπιν αιτήματος της οικογένειάς του, καθώς υπάρχουν λόγοι, οι οποίοι θέτουν την ζωή του σε κίνδυνο.
Ο Ιπόμπο (επ.) Τζούνιορ (ον.) έχει ύψος 1.80 μ., είναι αδύνατος, έχει καστανά μαλλιά και καστανά μάτια. Την ημέρα που εξαφανίστηκε φορούσε μαύρη μπλούζα και μαύρο παντελόνι.
Οποιοσδήποτε έχει κάποια πληροφορία, παρακαλείται να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με «Το Χαμόγελο του Παιδιού» όλο το 24ωρο, στην «Εθνική Γραμμή για τους Αγνοούμενους Ενήλικες – 1017», σε όλα τα Αστυνομικά Τμήματα της χώρας αλλά και μέσω της εφαρμογής Missing Alert app οπού υπάρχει ζωντανή ενημέρωση για την εξαφάνιση.
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.