![Με μια φωνή ευχηθήκαμε καλή επιτυχία σε Έλληνες αθλητές της Ολυμπιακής και Παραολυμπιακής Ομάδας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-18/kentriki_kotso_MUST_SELECTED_1.jpg)
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Χωρίς αισθήσεις ανασύρθηκε άνδρας, από ΙΧΕ όχημα και παρελήφθη από #ασθενοφόρο του Ε.Κ.Α.Β., έπειτα από #τροχαίο, στην περιοχή Μαλακώντα, του δήμου Ερέτριας, στην #Εύβοια. Επιχείρησαν 11 #πυροσβέστες με 2 οχήματα. Συνδρομή από εθελοντές #πυροσβέστες.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) July 24, 2024