![Με μια φωνή ευχηθήκαμε καλή επιτυχία σε Έλληνες αθλητές της Ολυμπιακής και Παραολυμπιακής Ομάδας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-18/kentriki_kotso_MUST_SELECTED_1.jpg)
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Η φωτιά δεν έχει επεκταθεί στια διαμερίσματα της πολυκατοικίας, υπάρχει όμως πρόβλημα λόγω του έντονου καπνού.
Η Πυροσβετική προχώρησε σε απεγκλωβισμό ενοίκων με τη χρήση κλίμακας από διαμερίσματα της πολυκατοικίας.
#Πυρκαγιά σε χώρο συνάθροισης κοινού (καφετέρια), στη συμβολή των οδών Αγίου Μελετίου και 28ης Οκτωβρίου, στο δήμο Αθηναίων. Επιχειρούν 20 #πυροσβέστες με 5 οχήματα, καθώς και ειδικό βραχιονοφόρο όχημα.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) July 24, 2024