![Το coffee brand που στηρίζει την Παραολυμπιονίκη Αλεξάνδρα Σταματοπούλου](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-25/kaffea_HD1.jpg)
Η KAFEA TERRA και ο καφές Dimello στηρίζουν την αθλήτρια κολύμβησης ώστε να προετοιμαστεί κατάλληλα για τη μεγάλη στιγμή του αγώνα και να πραγματοποιήσει το όνειρο της
#Πυρκαγιά σε αγροτοδασική έκταση στα Βραχναίικα Αχαΐας. Κινητοποιήθηκαν 44 #πυροσβέστες με 2 ομάδες πεζοπόρου της 6ης ΕΜΟΔΕ,12 οχήματα, 3 Α/Φ, 2 Ε/Π και εθελοντές. Συνδρομή από μηχανήματα έργου και υδροφόρες ΟΤΑ.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) August 2, 2024