Από χτυπήματα χούλιγκαν και όχι από ανεύρυσμα η εγκεφαλική αιμορραγία του οπαδού του Εθνικού
Αυτό δείχνουν οι πρώτες εξετάσεις απο την ιατρική ομάδα του 401 Στρατιωτικού Νοσοκομείου
Νέα τροπή παίρνει η υπόθεση με τον σοβαρό τραυματισμό του 46χρονου οπαδού του Εθνικού στα επεισόδια στο γήπεδο του Ηροδότου που νοσηλεύεται στο 401 Στρατιωτικό Νοσοκομείο.
Μετά από την αγγειογραφία στην οποία υποβλήθηκε από την ιατρική ομάδα του Νοσοκομείου διαπιστώθηκε ότι η εκτεταμένη εγκεφαλική αιμορραγία δεν προκλήθηκε από ανεύρυσμα.
Κλείσιμο
Αυτό ουσιαστικά δείχνει ότι μπορεί ο τραυματισμός του 46χρονου να έχει προκληθεί από χτύπημα στο κεφάλι.
Σύμφωνα με πληροφορίες, η κατάσταση του 46χρονου παραμένει σοβαρή ενώ ήδη έχει υποβληθεί σε τραχειοστομία ενώ οι γιατροί κατάφεραν να σταματήσουν, για την ώρα, την αιμορραγία.
Την ίδια ώρα εξιτήριο απο το Βενιζέλειο Νοσοκομείο πήρε ο δεύτερος τραυματίας, ο οποίος βρίσκεται ήδη στην Αθήνα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town