Στέλιος Ράμφος: «Ναι» σημαίνει παίρνω την ευθύνη του εαυτού μου και του τόπου μου
«Όχι παραιτούμαι από αυτήν στο όνομα του θυμού μου» δήλωσε ο γνωστός συγγραφέας
Την άποψή του για το αυριανό δημοφίσμα εξέφρασε ο γνωστός συγγραφέας Στέλιος Ράμφος. Επιλέγοντας να πει λίγα και ουσιαστικά λόγια για να τοποθετηθεί επί του κρίσιμου θέματος, δήλωσε:
«Νομίζω ότι μια φράση συνοψίζει όλο το πρόβλημα.
Ναι σημαίνει παίρνω την ευθύνη του εαυτού μου και του τόπου μου.
Κλείσιμο
Όχι παραιτούμαι από αυτήν στο όνομα του θυμού μου».
Με την κορυφαία διατροφική υποστήριξη της σειράς Herbalife24, επτά εξαιρετικοί αθλητές είναι έτοιμοι να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό για να κατακτήσουν την κορυφή