Ο Αλβανός που εντόπισε το συζυγοκτόνο μιλά στο protothema.gr
"Του μιλούσα ήρεμα για να μην εξαγριωθεί και κάνει τίποτα περίεργο", εξομολογείται ο άνθρωπος που ανακάλυψε το συζυγοκτόνο και το μικρό Φοίβο
Συγκλονιστική εξομολόγηση του Αλβανού που βρήκε το συζυγοκτόνο της Χαλκιδικής και το μικρό Φοίβο σε οίκημα εγκαταλελειμμένο μόλις ένα χιλιόμετρο από το χωριό Ορμυλια
"Όταν τον είδα μπροστά μου πάγωσα ήμουν με έναν ακόμη φίλο μου του είπα σε παρακαλώ άσε το μωρό λυπήσου το είναι ταλαιπωρημένο, άστο το μωρό εδώ και μετά κανε ότι νομίζεις τι πατέρας είσαι εσύ δεν το λυπάσαι; είναι αδύναμο και εξαντλημένο. Του μιλούσα ήρεμα για να μην εξαγριωθεί και κάνει τίποτα περίεργο φοβόμουν μην τον εκνευρίσω και έτσι παρέμεινα για να κερδίσω χρόνο και να προλάβω να ειδοποιήσω στέλνοντας μήνυμα από το κινητό μου για βοήθεια
Κλείσιμο
", λέει ο ομοεθνής φίλος του Αλβανού συζυγοκτονου μιλώντας αποκλειστικά στο protothema.gr
Τα μάτια του δακρύζουν όταν ακούει τον παππού και τη γιαγιά του μικρού Φοίβου να τον ευχαριστούν γιατί εξαιτίας του βρέθηκε ο για δεκαοκτώ ημέρες αγνοούμενος εγγονός τους.
Ένας νέος άντρας με φυσική ευγένεια που στα μάτια του Φοίβου βλέπει το παιδί που εκείνος και η γυναίκα του παλεύουν χρόνια να αποκτήσουν και δεν τα έχουν ακόμη καταφέρει. " Όταν τον είδα τρελάθηκα του λέω με ψυχραιμία τι πατέρας είσαι εσύ δεν το λυπάσαι το παιδί κοίτα το πόσο έχει ταλαιπωρηθεί θα έδινα και τη ζωή μου άστο σε παρακαλώ να φύγει και δες τι θα κάνεις μετά εσύ. Του μιλούσα για να κερδίσω χρόνο για να τον ηρεμήσω ήταν φοβισμένος και εξουθενωμένος με το ζόρι μιλούσε. Εκείνη την ώρα στέλνω μήνυμα από το κινητό μου και ενημερώνω τον παππού του μικρού Φοίβου ότι είμαι μαζί του στο σημείο. Τα υπόλοιπα τα ξέρετε γίνανε γρήγορα ήρθαν και τον έπιασαν. Έκλαιγα όταν είδα τον παππού του Φοίβου να κουλουριάζεται στην αγκαλιά του μικρού. Ευτυχώς τελείωσε ο εφιάλτης αυτός", λέει ο νεαρός άντρας μιλώντας αποκλειστικά στην κάμερα του protothema.gr.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.