Αθάνατη Ελληνίδα μάνα: Το ευφάνταστο σποτ για τον Ημιμαραθώνιο Κρήτης που «έριξε» το Facebook
Για τον... κανακάρη της η Ελληνίδα μάνα είναι ικανή να κάνει τα πάντα. Ακόμα και να τρέξει σε αγώνα δρόμου
Για τον... κανακάρη της η Ελληνίδα μάνα είναι ικανή να κάνει τα πάντα. Ακόμα και να τρέξει σε αγώνα δρόμου.
Με ένα ιδιαίτερα ευφάνταστο και χιουμοριστικό σποτ και με σύνθημα «Δεν σε κουράζει το τρέξιμο, σε κουράζει η μάνα σου», οι υπεύθυνοι του Ημιμαραθωνίου Κρήτης προετοιμάζονται για το σπουδαίο αθλητικό γεγονός, την 1η Οκτωβρίου, υπενθυμίζοντας παράλληλα ότι οι δηλώσεις συμμετοχής άνοιξαν.
Κλείσιμο
Σκοπός των αγώνων είναι να προβληθεί πόσο σημαντική είναι για την υγεία η άσκηση, ενώ στον αγώνα μπορούν να τρέξουν και να περπατήσουν άνθρωποι με οποιαδήποτε φυσική κατάσταση και κάθε ηλικίας, από 6 έως 106 χρονών!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.