Η Μυρτώ ξανά στο γήπεδο: Το ξεχωριστό δώρο από τους παίκτες του Παναθηναϊκού
Υπέγραψαν όλοι και της χάρισαν μια φανέλα, αν και η ίδια με την μητέρα της είναι στο πλευρό της ΑΕΚ
Τον μπασκετικό αγώνα μεταξύ της ΑΕΚ και του Παναθηναϊκού παρακολούθησε το βράδυ της Κυριακής η Μυρτώ, το κορίτσι που είχε συγκλονίσει το πανελλήνιο όταν έμεινε ανάπηρη μετά από επίθεση Πακιστανού σε παραλία της Πάρου.
Η μητέρα της, που είναι στο πλάι της κάθε λεπτό στον αγώνα που δίνει για να κερδίσει πίσω τη ζωή της, την πηγαίνει συχνά στο γήπεδο για να δει από κοντά και να στηρίξει με τον δικό της τρόπο την ΑΕΚ, την αγαπημένη της ομάδα.
Κλείσιμο
Λίγο πριν την έναρξη του αγώνα πάντως χθες, η Μυρτώ έλαβε ένα πολύ ξεχωριστό δώρο από τους αντιπάλους: Ο Φραγκίσκος Αλβέρτης της είχε ετοιμάσει μία φανέλα του Παναθηναϊκού με υπογραφές των παικτών!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.