Στο μεγάλο συλλαλητήριο για την Μακεδονία στο Σύνταγμα παραβρίσκονται εκπρόσωποι της Ιεράς Συνόδου.
Οι τρεις ιεράρχες βγήκαν από το ξενοδοχείο και κατευθύνθηκαν προς την εξέδρα, εκεί οπού και πήραν θέση.
Κλείσιμο
Η Εκκλησία της Ελλάδος εκπροσωπείται από τον αντιπρόεδρο της Δ.Ι.Σ., Σεβ. Μητροπολίτη Σύρου κ. Δωρόθεο, ο οποίος και θα αναγνώσει το σχετικό ανακοινωθέν της Διαρκούς Ιεράς Συνόδου, καθώς και από τους Σεβ. Μητροπολίτες Δράμας κ. Παύλο και Χίου κ. Μάρκο.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!