Έρχεται για να αναστατώσει για τρίτο συνεχόμενο καλοκαίρι το νέο βίντεο της γνωστής ραδιοφωνικής εκπομπής «Καλοκαίρι Στο Νότο» με τη Γωγώ Βερίγου και το Γιώργο Μπαλοθιάρη, που ακούγεται σε όλη την Κρήτη.
Μετά το «Let’s Do it Χαρίλαε» αλλά και το φαινόμενο «Κρητικό Survivor» σειρά έχει φέτος το «Just Μπύρες» με χρώμα από το reality «Power of Love».
Με σύνθημα «Just Μπύρες» ο ... Yorgis Platsouristas, φοράει το κόκκινο jacket του, αλά Michael Jackson και γιορτάζει την πολυπόθητη άδεια στην αγαπημένη του Κρήτη, ξεσηκώνοντας ένα ολόκληρο χωριό στο πόδι με τους ξέφρενους ρυθμούς του.
Τελικά, όπως λέει και στην ανάρτηση του βίντεο, «Όλα μπορούν να συμβούν το Καλοκαίρι Στην Κρήτη».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town