Νέα δραματική έκκληση για αγνοούμενο: Αυτός εδώ είναι ο αδερφός μου και αγνοείται στην πυρκαγιά
« Κοινοποιήστε το για να το δουν όσο το δυνατόν περισσότεροι», αναφέρει στην έκκλησή της η κοπέλα
Ξεπερνούν τους 60 οι νεκροί από την πυρκαγιά στην Ανατολική Αττική και ακόμα περισσότεροι είναι οι αγνοούμενοι! Το Facebook έχει γεμίσει με αγνοούμενους και τα συγγενικά τους πρόσωπα ζητούν βοήθεια! Διαβάστε την παρακάτω ανάρτηση μιας κοπέλας στο facebook για τον αδελφό της, ο οποίος αγνοείται στο Μάτι!
«Αυτός εδώ είναι ο αδερφός μου και αγνοείται στην πυρκαγιά στο Μάτι παραπάνω από ένα 24ωρο! Όποιος τον έχει δει ή ξέρει κάτι, παρακαλώ να μας ενημερώσει! Κοινοποιήστε το για να το δουν όσο το δυνατόν περισσότεροι! Ευχαριστώ».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!