Αγρίνιο: Φωτιά σε βενζινάδικο – Στο νοσοκομείο δύο γυναίκες (φωτογραφίες)
Η φωτιά ξέσπασε λίγο πριν τις 11 το πρωί – Οι γυναίκες μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο με εγκαύματα
Δύο γυναίκες τραυματίστηκαν από φωτιά σε βενζινάδικο στο Αγρίνιο, που ξέσπασε λίγο πριν τις 11 το πρωί επί της οδού Εθνικής Αντιστάσεως και Παναγοπούλου.
Όπως αναφέρει το agriniopress.gr, που δημοσιεύει και τις σχετικές φωτογραφίες, οι γυναίκες μεταφέρθηκαν άμεσα με ασθενοφόρα του ΕΚΑΒ στο Νοσοκομείο Αγρινίου φέροντας εγκαύματα.
Στο σημείο έσπευσαν δυνάμεις της Πυροσβεστικής για να κατασβέσουν τη φωτιά και η αστυνομία.
Την προανάκριση για τα αίτια που προκάλεσαν τη φωτιά ενεργεί η Πυροσβεστική Υπηρεσία Αγρινίου.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!