Νέες απειλές από Ρουβίκωνα: Φυλάτε τα κτίρια που νομίζετε... εμείς έχουμε άλλους στόχους
«Οι επόμενες κινήσεις του Ρουβίκωναουδεμία σχέση έχουν με τα σημεία που αναφέρονται στο άρθρο αλλά οκ καθίστε να τα φυλάτε εμένα δεν μου πέφτει λόγος..», γράφει το ηγετικό στέλεχος του «Ρουβίκωνα», Γιώργος Καλαϊτζίδης
Νέες απειλές εκτόξευσε το ηγετικό στέλεχος του «Ρουβίκωνα», Γιώργος Καλαϊτζίδης, μέσω Facebook.
Σχολιάζοντας άρθρο με τίτλο «στόχοι ΥΠΕΘΑ και ∆ούρου για τον ''Ρουβίκωνα''», αναφέρει, «οι επόμενες κινήσεις του Ρουβίκωνα ουδεμία σχέση έχουν με τα σημεία που αναφέρονται στο άρθρο αλλά οκ καθίστε να τα φυλάτε εμένα δεν μου πέφτει λόγος..»
Παράλληλα ο Γιώργος Καλαϊτζίδης σχολιάζει ότι «την περίοδο που έγινε η επίθεση στο κτίριο της περιφέρειας τον Νοέμβρη του '17 υπήρχε ήδη παρακολούθηση του κτιρίου από την ασφάλεια.
Συγκεκριμένα σύντροφος της ομάδας που κοίταγε τον χώρο γύρω από το κτίριο (για να γίνει μετά η επίθεση), εντόπισε άνδρες της ασφάλειας που επόπτευαν την περιοχή πέριξ της περιφέρειας. Αυτό φυσικά αποσιωποιήθηκε γιατί αντιλαμβάνεστε οτι δεν θα ήταν και οτι καλύτερο για τις αρχές να μαθευτεί οτι χτυπήθηκε κτίριο που το παρακολουθούσε η ασφάλεια για να μην...χτυπηθεί!»
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.