Φωτογραφίες: «Θάμπωσε» η Νοτοπούλου με τις φλούο ροζ γόβες της
Με μπλε κοστούμι, χαλαρά μαλλιά, χαμογελαστή και ευδιάθετη πόζαρε δίπλα στον Χρήστο Γιαννούλη, δηλώνοντας την στήριξή της
Το «παρών» στην παρουσίαση του συνδυασμού «Κοιτάμε Μπροστά» του υποψηφίου Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας, Χρήστου Γιαννούλη, έδωσε ηΚατερίνα Νοτόπουλου, στο Βελλίδειο Συνεδριακό Κέντρο.
Η υποψήφια δήμαρχος Θεσσαλονίκης επέλεξε να εμφανιστεί με ένα κλασικό μπλε κοστούμι με λευκό πουκάμισο. Ωστόσο, αυτό που κυριολεκτικά έκανε τα φλας να αστράψουν ήταν η neon ροζ λουστρίνι γόβες, με τις οποίες συνόδευσε την εμφάνισή της.
Τα μαλλιά της ήταν χαλαρά αφημένα στους ώμους, ενώ το μακιγιάζ της συμπλήρωνε ένα κατακόκκινο κραγιόν.
Χαμογελαστή και ευδιάθετη πόζαρε δίπλα στον Χρήστο Γιαννούλη, δηλώνοντας την στήριξή της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.