![Άννα Ντουντουνάκη: Η πεταλούδα της πισίνας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-05/notnounaki.png)
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Ολοκληρώθηκε #απεγκλωβισμός ανηλίκου, ύστερα από πτώση του σε φωταγωγό πολυκατοικίας, επί της οδού Ηλία Ποταμιάνου, στην Αθήνα. Επιχείρησαν 9 #πυροσβέστες με 3 οχήματα.
— Πυροσβεστικό Σώμα (@pyrosvestiki) August 2, 2019