Λόγω των μέτρων που έφερε η κρίση του κορωνοϊού, και τα κομμωτήρια, παραμένουν κλειστά.
Έτσι, ο Στέλιος Πέτσας εμπιστεύτηκε τα χέρια της συζύγου του, η οποία τον κούρεψε στην αυλή του σπιτιού τους. Με την ανάρτησή του ευχαρίστησε την σύζυγό του Βασιλική Τσόγκα για το κούρεμα.
Ο Στέλιος Πέτσας αφού πέρασε 14 μέρες κλεισμένος λόγω της καραντίνας, περνά πολύ χρόνο στο σπίτι.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.