22:00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΤΩΝ… 39 (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 FARGO (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
01:15 BALLERS (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
03:15 ON THE ROAD
03:45 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05:10 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:30 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ
07:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
07:45 OLD TOM
08:00 ΜΙΡΕΤ, Η ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
08:35 ΜΟΥΚ
09:00 PAPRIKA
09:20 ΛΟΥΙ
09:30 MOLANG
09:40 ΓΙΑΚΑΡΙ - (SEASON 4 & SEASON 5)
09:50 ΓΙΑΚΑΡΙ - (SEASON 4 & SEASON 5)
10:00 ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
12:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:05 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
12:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2020)
13:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΩΝ ΟΥΡΑΓΚΟΤΑΓΚΩΝ
14:00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
14:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
16:00 ΥΠΕΡΣΙΒΗΡΙΚΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
17:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ ΔΥΝΑΣΤΕΙΕΣ: ΟΙ ΚΕΝΕΝΤΙ
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (2020)
21:00 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ
22:00 MR. SELFRIDGE - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
23:00 Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΦΡΑΝΚΟ ΤΖΕΦΙΡΕΛΙ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΕΚ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ
02:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (2020)
03:00 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
03:10 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ
04:00 MR. SELFRIDGE - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
05:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
09:00 Mega Mag
11:20 Γυμναστική Από Σπίτι
11:50 Ντόλτσε Βίτα
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:00 Η Νταντά
14:30 Μαρία Η Άσχημη
15:20 Singles 2
16:20 Καιρός Για Αγρότες
16:30 Δελτίο Νοηματικής
16:40 Live News
18:45 Δύο Ξένοι
19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Στο Παρά Πέντε
22:00 Πενήντα Πενήντα
23:00 Μαύρα Μεσάνυχτα
00:00 Forensic Files
01:00 Επιφάνεια
02:00 Θύματα Ειρήνης
03:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του
04:00 Μετράω Στιγμές
05:00 Παράλληλοι Δρόμοι
05:50 Κοινωνία Ώρα Μega
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ (Ε)
16:00 Εγκλήματα (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
18:15 Still Standing (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Το Κοροϊδάκι Της Πριγκηπέσσας
22:45 Άγριες Μέλισσες (Ε)
00:00 Live Tonight
02:00 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:00 Έρωτας (Ε)
05:00 Οι Δρόμοι Της Πόλης (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
06:30 Psych - 6ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 4ος Κύκλος
00:15 Η Αιχμάλωτη (The Captive)
02:45 Mad Max
04:30 St. Vincent: Ο Αγαπημένος Μου Άγιος (St. Vincent De Van Nuys)
07:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV (Ε)
08:00 Happy Day Στον Alpha, VII
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Kitchen Lab, II (Ε)
16:30 Μένουμε Alpha
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Akis' Food Tour (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
22:00 Έξι Μέρες, Επτά Νύχτες (Six Days, Seven Nights)
00:15 The Rookie, I
01:15 Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
02:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
03:15 The Rookie, I (Ε)
04:00 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι - Karantina Edition
16:30 Happy Traveller (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 Εξελίξεις Live
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:30 Ο Γιατρός, Η Ιστορία Ενός Θαύματος
23:30 Newsroom
01:30 Ο Γιατρός, Η Ιστορία Ενός Θαύματος (Ε)
03:30 Happy Traveller (Ε)
04:30 Καλό Μεσημεράκι - Karantina Edition (Ε)
06:00 Σήμερα
07:00 40 Κύματα (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 La Dona (Ε)
16:00 La Dona
17:00 Άκρως Οικογενειακόν
18:00 40 Κύματα
19:00 Chicago Fire
20:00 Castle
21:00 The Good Doctor
22:00 Suits
23:00 The Night Shift
00:00 Mayday
01:00 First Knight
03:15 The Night Shift (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Για Πάντα Παιδιά (Ε)
15:00 Open Ελλάδα
16:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Open News Στη Νοηματική
17:15 Δημήτρη Μου, Δημήτρη Μου
19:30 Open News
21:00 3 Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
23:30 Βίαιη Δικαιοσύνη (Blood Father)
01:15 Travel Guide (Ε)
02:15 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
03:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
03:45 Revolver
05:30 Ώρα Ελλάδος
06:30 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Ι' ΚΥΚΛΟΣ)
08:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
09:00 BALKAN EXPRESS
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
13:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Ι' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
17:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17:20 ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ
19:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
21:00 Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ
22:00 BABYLON BERLIN (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
00:00 MERCY STREET (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:00 Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ
02:00 BABYLON BERLIN (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
06:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 CORN & PEG
09:30 RUSTY RIVETS
10:00 EVERYTHING'S ROSIE
10:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ
11:00 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
11:30 BUTTERBEAN'S CAFE
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 44 ΓΑΤΕΣ
13:00 LEGO CITY ADVENTURES
13:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
14:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
14:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
15:00 LEGO FRIENDS
15:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:00 FANBOY AND CHUM CHUM
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 ZOEY
00:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
00:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
01:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
01:25 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
01:50 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
02:15 GAME SHAKERS
02:40 GAME SHAKERS
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ
03:55 THE TROOP
04:20 THE TROOP
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
06:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
09:00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΘΕΩΝ
10:59 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
12:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
15:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
18:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (E)
20:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:30 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ (E)
23:00 Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 Ο ΒΥΣΣΙΝΟΚΗΠΟΣ, Ο ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ