Ευχές στα social media έστειλε η Τόνια Σωτηροπούλου στον Κωστή Μαραβέγια, ο οποίος σήμερα έχει τα γενέθλιά του. Παράλληλα η ηθοποιός δημοσίευσε στο Instagram και μια κοινή τους φωτογραφία από μία τελετή βραβείων, που είχαν παρευρεθεί μαζί στο Λονδίνο.
«Happy birthday to my superhuman! Μόνο χαρές και ομορφιές να έχεις πάντα στη ζωή σου!» ευχήθηκε η Τόνια Σωτηροπούλου στον Κωστή Μαραβέγια αποκαλύπτοντας πως τον φωνάζει «υπεράνθρωπο».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.