Ελευθερία Ελευθερίου: Σέξι πόζες στα βράχια με το μικροσκοπικό μπικίνι της
Με αέρα μοντέλου και λάγνο βλέμμα
Το καλοκαίρι είναι προ πυλών και η Ελευθερία Ελευθερίουέκανε πρόσφατα το πρώτο για φέτος μπάνιο στη θάλασσα. Φορώντας ένα μαύρο μικροσκοπικό μπικίνι, η τραγουδίστρια έκανε τις βουτιές της και απόλαυσε την ηλιοθεραπεία σε παραλία της Σαρονίδας, ενώ δεν δίστασε να φωτογραφηθεί στα βράχια και να μοιραστεί σχετικά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram.
Με αέρα μοντέλου και λάγνο βλέμμα πόζαρε στον φακό, με τις αναλογίες της να κόβουν… ανάσες! «Feeling free» έγραψε χαρακτηριστικά στη λεζάντα των φωτογραφιών.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.